GÜZEL SÖZLER-2


Bazı gecelerde gökyüzüne baksan ayı göremezsin, ama bilirsin ki ay gecenin içinde bir yerlerde saklıdır. Tıpkı yanımda olmasanda her zaman kalbimde olduğun gibi...

Yüreğin öylesine güzel ki onu incitmelerine izin verme ne sıcaklığını yitir nede sevgini hayatta tek korkun unutmak olsun seni unutana yazıklar olsun!!!

Bilirmisin zambaklar en kuytu köşelerde açarlarmış.. En kuytu köşenin yüreğim olduğunu söylesem zambak olup açarmıydın..?

Aşk hasret çekmektir. Hüzün vermektir. Kaderdir. Yalnızlıktır. Hasrettir. Acı çekip uğruna can vermektir. mutluluktur ve kaybetmemektir.... Seni seviyorum...
 
Kaldır başını gökyüzüne bak bir ömür yıldız göreceksin yıldızlar sana olan sevgimi ay ise birtanem olduğunu gösterir seni seviyorum birtanem
 
Bırak ellerimi Üç satır yazacağım Üç satırda SEN..! Bırak gözlerimi Dört yana bakacağım Dört yanda SEN..! Bırak yüreğimi Bin kere Seveceğim Bin kerede SEN..!
 
Yaşamak özlemsiz, özlem Sevgisiz, Sevgide SENSiZ olmaz.. Unutma BiTANEM Sevmek daima beraber olmak degil SEN yokken bile SENiNLE olabilmektir..! 
 
Suskunluguma bakipta SENi unuturum sanma. Dünyada tek özledigim kisi varsa oda SENSiN, cünkü hep aklimdasin. SEN uzaklarda olsan bile, yüregimde hep benimlesin..!
 
Bir gün ay tutulur, güneş doğmazsa, eğer ışık olmazsa, uzaktan sana gelen bir ışık olacak ,işte o bizim başlanğıcımız bitişimiz ise sonsuz olacak. 
 
Canımdaki her nefes nefesine eklensin içimdeki her nefes hayalinle demlensin bırak bu gönlüm varlığınla renklensin benim gönlümde yaşadıkça ÖZELSİN...